Піцерія-бірерія "La Farina"

Назва нового закладу - «La Farina» («Ла Фаріна»), що у перекладі з італійської означає БОРОШНО.
Все просто, адже саме з борошна виготовляється хліб, паста, булочки для бургерів, кондитерські вироби ну і, звичайно ж, піца. Тобто все, що Ви зможете скуштувати у піцерії-бірерії «La Farina»!


Що таке піцерія від ресторанної мережі «Ventotto» усім вже давно відомо!
А щодо БІРЕРІЇ існує хибна думка, що це броварня, де вариться пиво. Насправді ж це пивний заклад, у якому подається пиво та ситні закуски до нього.
У нашому випадку подаватиметься, звичайно ж, крафтове пиво «Кружак», а також фірмові піца, бургери, нарізки італійських делікатесів, хрусткі снеки власного виробництва, гарячі та холодні закуски, повноцінне гриль-меню, ну і куди ж без легких салатів, ситних основних страв, живильних сніданків та неймовірних десертів.


Вже вдруге нам дісталося приміщення закладу із несучасним, застарілим інтер'єром.
Довго ломаючи голову над тим, як же зробити заклад стильним та сучасним, при цьому залишивши в ньому роботу майстрів у вигляді фресок на стінах, ми все таки знайшли вихід і готові продемострувати його Вам вже у четвер, 28 червня!


Ми вижали зі старого «San Marino» 101%,  вдихнули в нього нове життя і отримали зовсім інший, оригінальний та неповторний заклад - «La Farina»!


Відчиняємося о 13:00, як завжди без гучних презентацій, піврічної реклами, заказних статей тощо. Адже найкраще говорить саме за себе! Чекаємо на Вас за адресою вул. Київська, 36, тел. 068 969 00 69.


Надалі графік буде з 10:00 (починається з сніданків) і до 00:00. Ласкаво просимо!